HAKKIMDA

Merhaba ben Ercan Kurtuluş. Biraz kendi hakkımda bilgi vermek istiyorum. Şuan içinde bulunduğunuz web sitesinin sahibiyim.Manisa’da yaşıyorum. 
İlköğretim ve Liseyi Manisa’da okudum. Liseden bilişim teknolojileri web tasarım bölümünden mezun oldum. Şuan Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı son sınıf öğrencisiyim. 
Hobi olarak müzik dinlemeyi severim. Sevdiğim bir müziği dinlerken kod yazmayı oldukça severim. Son zamanlar PHP ve JS'e ilgi sardım ve bu dilleri öğreniyorum. Backend üzerinde kendimi geliştirmekteyim.  
Lisedeki bilgilerimin bana yetmeyeceğini anladığım zaman kendimi bu işlere daha çok vermeye başladım. Bir site yapmayı hep istedim. Gerekli araştırmalarımı yaptım. Web sitesi nedir, nasıl kurulur gibi kendime sorular sordum ve bunların cevabını buldum. İlk olarak kendi adımda bir domain aldım ve web sitemi kurdum. Bu beni çok heyecanlandırdı. Üzerine gitmeliydim çünkü bilgim hala yetersizdi. Bu sayede PHP öğrenmeye başladım ve hala öğreniyorum. Daha sonra sitemi kapattım çünkü hazır tasarım kullanıyordum. Şuanda php öğrenerek kendi tasarımımı yapmaya karar verdim. Hali hazırda bir tasarım üzerinde çalışmalarım mevcut.

 

DENEYİMLERİM

HTML 98%

WORDPRESS 95%

CSS 95%

PHP 75%

PHOTOSHOP 70%

C# 60%

JAVA 55%